[ / / / / / / / / / / / / / ] [ dir / ameta / arepa / bestemma / cafechan / doomer / ita / sw / vichan ]

/vichan/ - Śmieszne obrazki

Winner of the 80rd Attention-Hungry Games
/otter/ - Otter For Your Soul

THE INFINITY CUP IS COMING BACK
May 2019 - 8chan Transparency Report
E-mail
Komentarz *
Plik
Hasło (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
* = pole wymagane[▶ Pokaż opcje posta oraz limity]
Confused? See the FAQ.
Osadź
(zamiast plików)
Oekaki
Pokaż aplet oekaki
(zamiast plików)
Opcje

Zezwolone typy plików:jpg, jpeg, gif, png, webm, mp4, swf, pdf
Maksymalny rozmiar pliku to 16 MB.
Maksymalne wymiary obrazka to 15000 x 15000.
Możesz wysłać 5 obrazków na post.


top keg

YouTube embed. Click thumbnail to play.

 No.52620

królowa wróciła

 No.52625

File: 42b376230a36710⋯.mp4 (4,02 MB, 1280x720, 16:9, Protestancka vlogerka na t….mp4)

jak ona się nazywała? anna szczepanik? z katowic była o ile pamietam


 No.52627

To protestantka? zaraz ja wrzuce na pastorawke


 No.52628

>>52627

wrzuccie jej wszystkie stare filmiki


 No.52630

s e k s

r y u c h a n i e


 No.52631

File: b1b1c8edef1a7be⋯.png (155,93 KB, 480x360, 4:3, ClipboardImage.png)

nk napisze do picrela żeby coś nagrali razem XD


 No.52632

File: 0ec2cc61697f94f⋯.png (1,43 MB, 823x1219, 823:1219, cr.png)

>królowa

inb4 carusiarz forsuje swoją sucz


 No.52633

internet 2019 pokarz ryja i mow o rzeczach


 No.52635

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>52633

Oglądaj niszowe gierki albo wyścigi kulek czy co tam lubisz


 No.52714

>>52635

Akurat leci Karmazynowy Przypływ xD


 No.52750

naumiałem się dla niej rosyjskiego


 No.52760

Czekaj, to ona! Hardłę xD


 No.53465

>>52620

Nasza konwersacja z wczoraj.

Ja:

Słuchaj ja trochę wierzę, ale według mnie ty odwalasz jakiś kabaret.

Tak pewnie głosisz swoje tezy:

1. Udowodnij, że Bóg istnieje. Ale daj konkretny przykład a nie że w komiksie Spajdermana napisali, że tak Bóg istnieje

2. Dlaczego Bóg powoduje narodziny chorych dzieci? Jeśli nie zgrzeszyły to znaczy, że ten Bóg jest sadystą. Jak nazwałabyś istotę, który sprawia cierpienie bezbronnym?

3. Co sądzisz o kanibaliźmie? Na Borneo do tej pory w ramach obrzędów religyjnych jedzą ciało innych ludzi. Czy zabroniłabyś tej praktyki? Jadasz ciało Chrystusa?

Ona:

Cześć,

słuchaj możemy się kiedyś umowic na rozmowę przez messangera. Poruszyłeś zbyt wiele wątków, żeby na to odpisywać. Wierz mi nie jesteś jedynym człowiekiem, który zadaje mi takie pytania, a dzień ma ograniczoną ilość godzin. Ja proponuje rozmowę na fb. Załóż jakieś fałszywe konto, napisz do mnie, zdzwonimy się i pogadamy na poważnie jeżeli chcesz porozmawiać na poważnie. Tylko takie konwersacje akceptuje bo nie zajmuje się przerzucaniem argumentów. Zastanów się czy naprawdę chcesz wchodzić ze mną w kontakt czy tylko chcesz potrolować jak reszta vichanow. Jeżeli się zdecydujesz to jestem do dyspozycji i z chęcią porozmawiam. Ale bez jakiś świństw internetowych i podchodów.

Ania

Ja:

Krótka piłka odpowiedz na jedno jakiekolwiek wybrane przez siebie z pytań, które zadałem bez odwoływania się do Biblii.

Bo jeśli nie jesteś w stanie tego zrobic to znaczy, że jesteś zwykłą pustą, bezmyślną naśladowczynią.

"Bóg istnieje, bo w Biblii napisano że Bóg istnieje". Super argument.

Ona:

Jeżeli nie jesteś gotowy na otwarta rozmowę nawet bez pokazywania twarzy to Ty tu nie jesteś gotowy na poznanie Prawdy. Człowieku, proponuje Ci rozmowę w której nie będę miała czasu się przygotować do odpowiedzi i z głowy będę odpowiadać, a Ty mnie szantarzujesz, ze jak nie odpowiem to jestem pustą naśladowczynią. W nosie mam co o mnie pomyślisz, a Twoje manipulacyjne gadki naprawdę na mnie nie działają. To Ty chcesz odpowiedzi ode mnie wiec jeżeli chcesz ją dostać to dostaniesz ją na moich warunkach, a nie na swoich. Zapomnij, że zrobię wszystko, żeby Cię nawrócić. Mogę Ci pomóc, ale nie będziesz mi dyktował jak mam to zrobić także jak nie traktujesz tematu Boga poważnie to idź się kłócić na jakiś inny kanał na yt.

Ja:

Łał naprodukowałaś taką ścianę tekstu zamiast odpowiedzieć na proste pytania (jedno wybrane pytanie). Czyli nie masz żadnych argumentów na poparcie swoich tez. Bo jeśli odrzucisz narrację Biblii to ani Bóg ani świat nie jest pełen miłości tylko pełen cierpienia. My ludzie i zwierzęta wydzieramy chwilę szczęścia z tego łez padołu. Chrystusa wynaleziono 2 tysiące lat temu, więc jest stosunkowo nowym bożkiem na tym łez padole. Wiesz pewnie, że jego kult jest ordynarnym zerżnięciem kultu Mitry z czasów antycznych? Jestem bardziej niż pewien, że wiesz. Tylko sobie wybrałaś swojego bałwana Jezusa do czczenia. 2300 lat temu byś czcziła Mitrę. "Mitra jest zbawcą, on zabije Wielkiego Byka" zapraszam do czytania moich papirusów.


 No.53467

>>53465

>ta chęć spotkań i ogólna otwartość

o kurwa ale się musi pruć. wyobraźcie sobie byc takim chadem i umówić sie na hehe gadki szmatki o biblii a po krótkiej rozmowie wpompowywać w nią spermę xD


 No.53468

SEX RUCHANIE ALLELUJA XD


 No.53472

>>53465

ale tepa rura, ale ja bym sie z nia umowil na ten skype i posluchal jej pierdolenia


 No.53474

Ciąg dalszy konwersacji ze świętą. Ja pierdole zapnijcie pasy xD

Po tym co napisałeś na moim kanale udowodniłeś, ze nie jesteś osoba, która szuka pomocy. Ty jedynie chcesz przerzucać argumenty. Dostając ode mnie dowody i tak w nie nie uwierzysz bo w swoim sercu już odrzuciłeś Boga. Pokutuj z tego, odwróć się od niewiary w Jezusa i bluźnienia Mu, a wtedy pogadamy. Ludziom, którzy naprawdę szukają jestem w stanie poświecić każda ilość czasu, ale Tobie i Twoim bluźnierstwom i niewiedzy nie. Myślisz, ze jesteś taki mądry bo dotarles do historii o Mitrze? Pokop głębiej, a poznasz o tym gościu prawdę i już nie będziesz gadał, że Jezus jest jego kopią. Nie robię vloga po to żeby się kłócić z takimi jak Ty, tylko żeby przemawiać do otwartych serc, które szukają Boga, a Ty nie chcesz Go znaleźć bo uważasz, ze już znalazles swoją prawdę podczas gdy Prawda jest jedna i kiedyś się z nią zderzysz. Mam nadzieje, ze jeszcze na tej ziemi bo wtedy jest dla Ciebie ratunek, ale wiedzac, że czyściec nie istnieje to życzę Ci powodzenia jeżeli za życia nie ogarniesz dupy i nie zwrócisz się do Boga. Nie będę nawet bronić Jezusa bo On broni się sam. Jesteś bardzo odważny w swoim buncie przeciwko Bogu, ale takich jak Ty On wciąga nosem także będąc tak kruchym stworzeniem i wypowiadając takie słowa masz tupet i udowadniasz swoją głupotę i pychę. Życzę Ci z całego serca, żebyś zobaczył, ze Bóg dał Ci się poznac w Jezusie Chrustusie i tylko Nim możemy zostać zbawieni. Na tym etapie mogę zaproponować Ci jedynie oglądanie mojego kanału bo raczej nie pogadamy bo widzę ze odstawiasz jakieś niecywilizowanego formy kontaktu. Ps. Bóg woli Cię przytulic i być Ci ojcem i przyjacielem niż "wciągać Cię nosem". Nie chodziło mi o żadne straszenie Bogiem bo nie odwalam taki jaj. Bóg jest nieporównywalnie większa istota od Ciebie, a Ty fikasz jakby cokolwiek w Twoim życiu zależało od Ciebie. Masz szczęście, ze Bóg dał nam zbawienie za darmo i na krzyżu już wybaczył cały Twój grzech i teraz wystarczy żebyś tylko sercem do Niego zawołał. Twoje świństwa już nie leżą jak kłody na Twojej drodze do Niego wiec masz śmiały dostęp. Tylko chciej. Bo narazie to chcesz się kłócić.


 No.53475

File: e80d189044734e2⋯.gif (142,83 KB, 200x230, 20:23, e80d189044734e2a986530d490….gif)

>>53474

I ostatni od niej.

Zobacz wreszcie ze to nie Bóg stoi za złem na świecie. Świat sam wybrał zło i konsekwentnie rozwija się w życiu bez Jezusa, ale jak przychodzi co do czego, to wina leci na Boga, który podobno nie istnieje, - i tak Mu się obrywa. Bóg cały czas cierpliwie czeka na człowieka. Jakbyś chciał wiedzieć to gdybyśmy jako ludzie stanęli w miejscu pełni rzeczy które Jezus dla nas ma to wskrzeszalibysmy przedwcześnie zmarłych ludzi, leczyli raka i chodzili w mocy, o której Ci się nawet nie śniło. Świat dopiero zaczyna poznawać moc imienia Jezus i zapewniam Cię ze sama doświadczyłam cudów i uzdrowień i znam masę takich ludzi. Nie używam tych argumentów bo Jezus nie jest towarem na targu, żebym Ci Go miała wciskać na sile byle żeby sobie Ciebie dopisac do listy "capniętych". Bóg uzdrawia ludzi także przez móje ręce i jestem jedna z wielu osób, które ufają Jezusowi i zmieniają Polskę czyli tak naprawdę cały świat. Nie ma nic innego dla mnie jak szerzyć Jezusa żeby ludzie wiedzieli co robić kiedy dziecko rodzi się chore, albo kiedy ktoś im umiera itd. Nie wypowiadaj się na temat Boga bo Go nie znasz. Chcesz Go poznac? Słuchaj grzecznie jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i nie rzygaj tym swoim zapożyczonym od innych rzygaczy jadem. Póki co jesteś częścią kłamstw diabła ktorymi udało mu się zwieść mnóstwo ludzi. Dałeś się okłamać i ślepo rzygasz kłamstwami na innych. Nie będę częścią tej chorej zabawy, a diabłu w Twoim życiu mówię zdecydowane "nie". Ciebie jako człowieka kocham i czekam na moment Twojej pokory bo sama wiem jak to jest wierzyc w złego Boga i noe dziwie się ze masz te wszystkie pytania. Po prostu zmień podejście z którym je zadajesz.


 No.53480

>>52620

dawno nie widziałem czegoś tak przerażającego. Mówię to nieironicznie.


 No.53498

>>53480

Eee, czemu? xD


 No.53499

>>53474

Moja odpowiedź

Zasadniczo wiara jest sprawą prywatną i nie należy ingerować w wiarę ludzi, ale z tobą mam taki problem, który podsumowuje najlepiej to co napisałaś.

"podczas gdy Prawda jest jedna i kiedyś się z nią zderzysz."

Co ty pierdzielisz? W sprawach religijnych właśnie nie ma jednej prawdy. Jakbyś urodziła się w Skandynawii w VI wieku n.e. to byś wyznawała Thora. Jakbyś urodziła się w Indonezji to byś wyznawała totemicznego boga - krokodyla czy coś w tym stylu.

Kiedyś jak walnął piorun to ludzie widzieli w tym boga. Dzisiaj już wszyscy wiedzą, że to zwyczajne zjawisko atmosferyczne.

Nawet w łonie kościoła zmienia się doktryna. Przecież, aż do Soboru Nicejskiego kościół nie uznawał boskości Jezusa a ty teraz uważasz, że to jest jedyna słuszna prawda :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3r_nicejski_I

Używasz tak dziecinnej argumentacji:

Bóg jest dobry a to co złe to dzieło szatana lub wyboru ludzi.

No to już wiesz, że grupa hierarchów w kościele wybrała Jezusa na boga między 19 a 25 lipca 325 roku. Przecież mogli i prawdopodobnie się pomylili a ty bronisz zawzięcie tego jako aksjomat.

"Nie będę nawet bronić Jezusa bo On broni się sam."

"Jesteś bardzo odważny w swoim buncie przeciwko Bogu, ale takich jak Ty On wciąga nosem także będąc tak kruchym stworzeniem i wypowiadając takie słowa masz tupet i udowadniasz swoją głupotę i pychę."

No właśnie bóg nie broni się na żadnej płaszczyźnie. Rozwaliłem go właśnie kilkoma zdaniami. Zredukowałem do mema i schowałem do szuflady.

A ludzi nie są kruchymi istotami. Podbiliśmy planetę (ze wszystkimi tego negatywnymi kosekwencjami), świat nauki uczynił z ludzi bogów.

A po śmierci mój mózg przestanie działać i rozpadnę się w nicość. Atomy mojego ciała rozpierzchną się w przyrodzie i koniec. Wcale mnie to nie smuci. Nie żyłem miliardy lat przed moimi narodzinami. Nie będę także żyć miliardy lat po mojej śmierci.

Podsumowując:

1) Nie masz żadnych argumentów.

2) Czcisz wybranego przez siebie bożka. Jednego z wielu. Bardzo wielu bożków wymyślonych przez ludzkość.

3) Jak umrzesz kiedyś to twój mózg umrze i rozpadniesz się w nicość. I żadne hokus pokus tego nie zmieni.


 No.53507

File: 1a9819f6a2d33f5⋯.gif (1,03 MB, 512x384, 4:3, wyczuwam potencjał.gif)

>>53499

to co robisz anonie, to jest pieniactwo i gimbo wojujący ateizm, na to jej nie nabierzesz. myślę, że napiszę do niej i pokażę jej vichan, to może sama zacznie tu postować. więcej potencjału widzę w nawracaniu jej na wiarę w papieża i mówienie, że należy do jakiejś sekty heretyków


 No.53513

File: 8b9f24fc23e6ca9⋯.png (90,36 KB, 896x644, 32:23, Screenshot_2018-12-31 Mess….png)

>>53507

kurwa, nie dam rady, bo okazuje się, że już kiedyś do niej pisałem xD niech ktoś albo dajcie mi hasło do jakiegoś fejkkonta, bo nowego nie chce mi się zakładać


 No.53514

>>53507

Gdzie tu widzisz pieniactwo? Wskaż konkretnie.


 No.53516

File: 9f2857d554186fe⋯.jpg (86,11 KB, 550x415, 110:83, taki nowy.jpg)

>>53514

trudno wskazać konkretnie. mam na myśli styl, ogólną wymowę, szukanie zaczepki. jak chcesz wciągnąć ją w rozmowę, w której ona ma do czegoś cię przekonać, jeśli już na wstępie wskazujesz, że jesteś zamknięty i to ty raczej chcesz ją do czegoś przekonać? w ten sposób nawet się nie pokłócisz z nikim, bo każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie po prostu cię oleje. musisz dać jej chociaż szansę na to, żeby się rozkręciła, a potem zacząć trollować. ehh, żebym na czanie musiał takie rzeczy tłumaczyć


 No.53520

>>53516

Chyba cb pojebało. Napisała do mnie więcej razy niż ja do niej więc celnie punktuje jej powierzchowną religijność.


 No.53523

>>53513

a ja jutro wrzucam nową częśc incest pasty. Dobrze, może zobaczy i mi zrobi reklamę, że hurr bezeceństwa xD


 No.53557

>>53474

za każdym razem z religijnych ułomków, którym wydaje się, że wiedzą wszystko o swoim dziadku na chmurce, którego nigdy nie widzieli


 No.53558

>>53557

tak odpowiadasz Arcykapłanowi?


 No.53565

>>53557

takim trzeba polecić do poczytania książkę Symulakry i symulacja Jeana Baudrillarda. Jak przeczytają ze zrozumieniem, to momentalnie im się sypie światopogląd i zdają sobie sprawę, że ich "wiedza" na temat boga nie ma źródła w bogu, a w boziowej symulakrze.

normalny człowiek zauważa to samemu, ale takim twardogłowym trzeba szczegółowego wyjaśnienia.


 No.53762

File: 50da02fdfa8df67⋯.png (127,79 KB, 1196x734, 598:367, Screenshot_2019-01-01 spon….png)

podrzućcie jej coś. w sumie gadałbym z nią, chociaż nie wiem czy byłbym w stanie zmierzyć się z jej szaleństwem xD

a tak w ogóle porównajcie sobie jej ryj na vid releu opa, na którym jest zupełnie jabalna i dałbym jej nie mniej niż 8/10 z tym

https://www.youtube.com/watch?v=X9UGeNbs1kE

gdzie wygląda jak gówno xD


 No.53764

>>53762

Ja bym mógł xD Also młode anonki nie znają pojęcia zarazy internetowej, w filmiku opa mamy tak zwany HIGH CONTRAST xD


 No.53766

YouTube embed. Click thumbnail to play.

kurwa, jej serio odpierdoliło, że ma jakieś moce xDDD pierwsza minuta i już jakieś egzorcyzmy huje muje dzikie węże robi xD top bk oglądam dalej


 No.53774

>>53762

zbanowała mnie kurwa xD

napisalem z 2 konta ejj linka do diskorda


 No.53777

>>53766

od 5 minuty mamy relację z przebiegu jej choroby, i że miewała nawroty, od mniej więcej 7 mówi o czym gadała z duchem świętym i o tym, że się z nim obściskiwała xD 11 minuta to jest jej kłótnia z diabłem, a potem jakieś pierdolenie.

ja to myślę, że jej to by trzeba było chłopa, co by ją tak wziął porządnie kilka razy, ona by się mogła poprzytulać do niego i by jej te wszystkie duchy i demony z głowy wyleciały. tak się kończy nieruchanie, moi panowie xD jak ja się cieszę, że wyrzuciłem z głowy te bajeczki dawno temu, bo tez bym tak skończył jak ona.

ale wiecie co jest najlepsze? ona serio myśli, że ma moc nawracania i nawet jak będziemy ją szkolować, trolować i cokolwiek innego robić, to ona i tak się nie podda i będzie próbowała nas przekonać do jezuska :3 także, nie poddawać się i działać, bo dopóki ktoś jej słucha, nawet ironicznie, dopóty ona będzie gadać, a inba trwać xDDD


 No.53779

>>53774

mogę jej dać linka, ale jak mnie zapyta co dalej, to nie będę umiał jej powiedzieć, bo nie znam się na tym. z resztą jak na razie nie mam zamiaru przyznawać się do bycia anonem, bo już raz tez dostałem od niej bana. będę trollował subtelnie


 No.53797

>>53777

ona już miała chłopa i nie pomogło


 No.53799

>>53797

wiem, że miała, ale może nie takiego jak trzeba. różni są przecież


 No.53906

File: 45c2d7da69dcc4d⋯.png (19,68 KB, 693x225, 77:25, 1546385352101814774.png)

KRULOWOM


 No.53910

>>53906

Tam tez padlo dobre pytanie czy ona nie nalezy do Kosciola Mocy, bo podobnie pierdoli


 No.53916

>>52620

czyli krótkoterminowo autyzm anonów wygrał 1:0 z jej schizofrenią ale długoterminowo jej schizofrenia wygrała 1:0 z autyzmem anonów


 No.53920

>>53906

Zbazowana/5


 No.53933

File: d8bd35cc47d33c6⋯.jpg (544,8 KB, 1160x882, 580:441, Bez tytułu.jpg)

ale heretycka kurwa będzie miała ból dupy xDD


 No.53952

>>53933

Bardzo jakościowy post, tak się pracuje z wierzącymi.


 No.53969

>>53910

Byla u zielonoswiatkowcow i od dwoch lat siedzi w kosciele mocy xd pierdoli te kocopoly. W sumie podobna fanatyczna narracja. Chyba ich tam tego ucza.


 No.53973

File: 231945929ee030f⋯.png (234,32 KB, 1073x1207, 1073:1207, Screenshot_2019-01-02 #0 J….png)

>Nie pisz juz prosze takich długich komentarzy tu. Jeżeli chcesz kontynuować konwersację to z wielką chęcią zapraszam Cię na mojego prywatnego facebook'a, zdzwonimy się na audio

>sugerowanie

wytknąłem jej błędy i słabe punkty, to woli mnie wziąć na prywatnie, żeby inni nie widzieli xD aj ty, aj ty sekciarzu jebany, nie ma ze mną tak łatwo. zaraz jej napiszemy coś. a wy plusujcie moje komentarze i zgadzajcie się ze mną, żeby musiała się bronić i jeszcze więcej produkować przed nami xD


 No.53974

>>53973

podyskutuj lepiej z katechetką na reli oski


 No.53976

File: cd23aae4d7dfc7e⋯.png (243,87 KB, 1095x1167, 365:389, Screenshot_2019-01-02 #0 J….png)

nie wiem czy jest sens, żebym postował tu swoje komentarze, więc robię to ostatni raz i liczę, że trochę ją tym striggeruje xD


 No.53983

>>53976

Nie widze tego wpisu. Umiesciles go pod swoja ostatnia odpowiedzia?


 No.53984

>>53983

tak, jest tam, wyświetla mi się


 No.53993

>>53983

O huj, wszedłem właśnie na telefonie zobaczyć i faktycznie nie ma. Musiała głupia kurwa heretycka usunąć… Pewnie shadowbana dostałem czy coś. Co teraz?


 No.53994

>>53993

Tez mi sie wydaje, ze to shadowban. Wklej ten tekst z innego konta i zobaczymy czy odpowie na niego czy tez dostaniesz shadowbana.


 No.53995

>>53994

Ciekawy jestem jak gleboko jest osadzona w tej sekcie, co tam robi, ile kasy wplaca i ile inni wplacaja.


 No.53996

>>53994

Nie chce mi się tworzyć nowego konta. Skoro nie odpowiedziała na to normalnie, to i na inne raczej nie odpowie, no bo po co miałaby wówczas usuwać pierwszy komentarz. Ehh, a już się trochę w tą dyskusję wkręciłem. No trudno. Kiedyś też dostałem od niej shadowbana i chyba przez rok nie wyświetlało moich komentarzy na yt, ale w sumie wyjebane, bo i tak nic tam nigdy nie pisałem. Tyle tylko co trollowałem razem z wami xD

No ale sekta widać działa, funkcjonuje jak należy i jest gotowa na przyjęcie nowych członków. Ja widać jestem jak ziarno rzucone na bruk - nic ze mnie nie będzie xD teraz wasza kolej


 No.53997

File: 4067990d9ea4f51⋯.jpg (630,14 KB, 1600x1516, 400:379, 1522801399634.jpg)

File: 1b5a0749206acb6⋯.png (2,59 MB, 1500x998, 750:499, 1520449602243.png)

File: 5d295e3df4ad3d4⋯.png (1,06 MB, 684x1024, 171:256, 1520785052852.png)

File: aabb01b4e4111bb⋯.png (5,72 MB, 2560x1600, 8:5, well.png)

Znam sporo ludzi pokroju tej Pani zazwyczaj są nieszkodliwi i mają dobre intencje. Podziwiam jej wiarę i zazdroszczę pewności która zapewne daje jej wewnętrzny pokój i szczęście czego raczej mało który z was zazna w tym życiu, jedyne co wy macie to pewność absurdu i bez sensu jaki nas otacza a mimo tego macie jakieś swoje racje za które walczycie często to tylko przykrywka dla waszego zdeprawowania i degeneracji. Nie będę bronił tego w co ona wierzy bo ciężko traktować tę teologię poważnie ale pewne jest że to wy jesteście do odstrzału w tym konflikcie, przynajmniej przez każdego kto ma rozum i godność człowieka.

( ° ʖ °)


 No.53998

>>53997

ona jest bardziej zagubiona od najbardziej anonkowatego anonka, tylko kompensuje to pierdoleniem o religii


 No.54001

>>53998

tak jak wy swoje zagubienie kompensujecie pierdoleniem małych dzieci?


 No.54002

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>54001

twój stary pierdoli małe dzieci


 No.54003

>>54002

nie, twój.


 No.54005

>>53997

>>54001

Drogi Wykopku,

Przede wszystkim, pierwszego dnia nie postuj. Po drugie, generalizacja tego typu jest szkodliwa, bo anonki to też zazwyczaj zagubione istoty. Po trzecie, odcinamy się od tej patologii, która również i nas nagminnie katowała pedofilskimi treściami - wiąże się z tym punkt pierwszy, czyli nim wydasz osąd to zapoznaj się ze szczegółami, dlatego pierwszego dnia nie postuj. Po czwarte - Ewangelia głosi, że po owocach ich poznacie, czyli jeżeli teologia femki ITT wydaje dobre owoce to znaczy, że jej podejście może być prawidłowe, chociażby częściowo.


 No.54009

File: 932f9e5b34afdd4⋯.gif (419,66 KB, 162x123, 54:41, 11392492_852258361534281_1….gif)

>>54005

nie identyfikuje się z cudownym polskim forum zwanym wykopem

>Przede wszystkim, pierwszego dnia nie postuj.

to nie mój pierwszy dzień

>Po drugie, generalizacja tego typu jest szkodliwa, bo anonki to też zazwyczaj zagubione istoty.

Nawet mi was nie szkoda

>Po trzecie, odcinamy się od tej patologii, która również i nas nagminnie katowała pedofilskimi treściami

wiem że nie wszyscy tutaj to kompletni degeneraci, choć mniej lub bardziej wszyscy to patologia, ale jak widzisz nie powstrzymało mnie to od tego żeby wbić kij w mrowisko w końcu wasz ukochany papież polak jebał małe dzieci a to wasz patron i wzór człowieka

>Po czwarte - Ewangelia głosi, że po owocach ich poznacie

Amen.


 No.54010

>>54009

Jeżeli byś tu siedział częściej, to byś wiedział, że mówię o bardzo specyficznym typie patologii, mianowicie o ledwo kilku typkach najprawdopodobniej opłacanych w celu min. forsowania pedofilii, jakkolwiek foliarsko by to nie brzmiało. Mniejsza o to, nie ważne, z czym się identyfikujesz, ważne, skąd czerpiesz wiedzę, a czerpiesz ją z Wykopu. Wy się z tym problemem dopiero zaczynacie stykać, a nas ten problem męczy już od lat. Swoją drogą, nie ma nic złego w byciu nowym.

Zaintrygowało mnie to stwierdzenie anonie:

>w końcu wasz ukochany papież polak jebał małe dzieci

Oznacza to, że albo wiesz coś, czego my nie wiemy, albo jesteś negatywnie nastawiony do instytucji papieskiej, ewentualnie w celach dramatycznych nadinterpretujesz pewne fakty (np. tuszowanie skandali pedofilskich, Crimen sollicitationis, czy też homolobby), bo o bycie trollem cię nie podejrzewam. Jeżeli faktycznie jesteś w posiadaniu jakichś dowodów na swoje stwierdzenie, to w interesie naszego wspólnego poznania prawdy zapraszam do podzielenia się nimi z nami.


 No.54011

>>53997

>Podziwiam jej wiarę i zazdroszczę pewności która zapewne daje jej wewnętrzny pokój i szczęście czego raczej mało który z was zazna w tym życiu

Nom. Hitler też miał taką pewność i wiarę xD

Jak jej pewnego dnia objawi się Jezus z mieczem lub karabinem to ta schizofreniczka odwali coś brutalnego bez zastanowienia.


 No.54013

>>53997

MODEEEEEEEEE


 No.54024

>>54010

>>54011

/pol/ pozdrawia

polskie czany to rak


 No.54025

>>54024

>/pol/

Eee nie xD


 No.54027

>>54010

oj chuj jaki krindż


 No.54052

>>53906

mimo że nie jest w moim typie za tę wypowiedź bym ja wyruchał najlepiej jak bym potrafił mimo bynia prawikiem :3


 No.54055

File: db012b61239f4e7⋯.png (348,18 KB, 720x715, 144:143, hitler dead.png)


 No.54060

>>54055

O rety, to Hitler xD


 No.54062


 No.54066

>>54062

Ale wiesz, że od przejęcia przez niego bezpośredniego dowództwa nad siłami zbrojnymi niemiecka myśl militarna i sztuka operacyjna poszły do diabła? :3

Hitler kompletnie nie umiał into dowodzenie, nie umiał into strategia i nie umiał into czołgi.


 No.54068

>>54066

strategia i dowodzenie umiał, po prostu nie miał wykształcenia wojskowego


 No.54069

>>54068

No właśnie nie. Kompletnie nie rozumiał istoty np. manewru operacyjnego (Kursk), broni połączonych, produkcji zbrojeniowej (historia Pantery!), w ogóle samej istoty taktyki zadaniowej która była czymś elementarnym w armii niemieckiej od Moltkego i wprowadził ruskie, zamordystyczne metody których jego generałowie nie rozumieli, upartyjnił i rozparcelował (albo pozwolił na) armię (Waffen SS, Volkssturm, jednostki polowe Luftwaffe)… Miał dobry, działający mechanizm, ale go rozjebał. Hitler to Janusz wojskowości, zostaw nie umiesz i wszystko jeb xD

Ps to prawda.


 No.54070

>>54069

nie rozumiał ułamku bo nie miał wykształcenia wojskowego, strategie i dowodzić umiał


 No.54071

>>54070

>silniejszy zawsze wygrywa

>silniejszy ma zawsze rację

tyle w temacie XDD


 No.54072

>>54071

to powojenna propaganda wiadomo (((kogo)))


 No.54073

>>54070

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jeszcze raz: Hitler sam rozjebał swoją dobrze działającą armię, ponieważ nie rozumiał jak działa.

Strategia i dowodzenie to jest efekt wykształcenia wojskowego, idziesz do np. Kriegsakademie albo Akademii Frunzego czy West Point by się tego kurwa nauczyć xD

Wojna przemysłowa to kompleksowy, wieloaspektowy proces który nie jest tym, czym np. dowodzenie ze wzgórza za Napoleona i wcześniej.


 No.54074

>Strategia i dowodzenie to jest efekt wykształcenia wojskowego

ahahahahahahahaha

chyba u was polsce oficer to 80 letni dziadek 150 cm wzrostu i bez ręki co uczył się wojny podczas posrania warszawskiego albo w wysokiej szkole wojskowej im Lecha Kaczyńskiego XDD


 No.54076

>niezaspokojona seksualnie protestantka znowu w fazie maniakalnej

Kilka postów ommited

>Pan Adolf Hitler był Januszem wojskowosci. Oto dlaczego:

O TAKIE CZANY


 No.54077

>>54074

Słomianych ludzi kwituję chłodnym uśmieszkiem :)

>>54076

Hitler jest istotny dla każdego tematu xD


 No.54078

>>54074

Masz 14 lat a gorsza dumnie chwalisz brakiem pojecia o świecie i skrajnym lenistwem.


 No.54080

>>54077

>>54078

no i poszło nogawką polaczkom XD


 No.54081

>>54080

>bądź debilem

>HEHEEE ZESRAŁ SIĘ

Debili za to kwituję sagą :)


 No.54082

YouTube embed. Click thumbnail to play.

 No.54083

YouTube embed. Click thumbnail to play.

>>54082

OI OI OI!


 No.54085

>>54077

>>54078

ale poszła sraka


 No.54086

>>54085

Szili z zasady ignoruję :)


 No.54088

File: 7988920571d1d64⋯.jpg (108,38 KB, 980x486, 490:243, Venera_9_-_Venera_10_-_ven….jpg)

Postuję w legendarnym


 No.54091

>>54073

No a wracając do tematu, to Hitler się nie znał, myślał że się znał, zaczął mącić i dlatego wszystko rozjebał xD

Oczywiście jest cała masa innych czynników które wpłynęły na przegraną Rzeszy, to jest akurat wybrany z nich.


 No.54106

File: 3e10d4ac86f519b⋯.png (69,63 KB, 250x250, 1:1, co tu sie odjebalo.png)

co tu sie odjebało??


 No.54108

>>54086

prrrrrrrrt


 No.54120

>>53976

Twoj komentarz sie pojawil ponownie. Chyba czytackomentarze tutaj xd


 No.54121

>>54069

gdyby nie albert speer, to by nie ugral tego, co ugral


 No.54123

>>54091

Hitler mial podobno 140 IQ i nie kumal tak prostych rzeczy jak strategia i taktyka wojskowa? Przeciez to nie fizyka ani matematyka


 No.54162

>>54123

co tam fakty, ważne, że PODOBNO miał 140IQ


 No.54166

>>54123

>>54123

Choroby psychiczne i narkotyki nawet przy takim iq szkodzą na postrzeganie rzeczywistości, olso iq nie gwarantuje bycia ekspertem od wszystkiego


 No.55740

>>53499

A zeby Jezus w ciebie wszedl ty kurwiu


 No.55741

Wg jak ta nitka zeszła na hitlera wszyscy jesteście spierdoleni


 No.55746

>>55741

Kolega nowy w czany?


 No.55993

https://youtu.be/OxQla8ksHYk?t=180

Ania popłakała się po zmasowanym ataku karaczanersów i viczanersów


 No.55996

>>55993

fap fap fap [czesc]


 No.56018

File: a81831024c0ac94⋯.png (41,64 KB, 784x364, 28:13, wycinek.PNG)

>>55993

to byłoby dobre


 No.56340

nk zapyta jak Pan Jezus powiedział?


 No.56419

>>55993

nieźle jej mózg wyprali o kurwa starzy xDDDDDDDDDD


 No.56423

File: 08ff8ed31b6d188⋯.jpg (64,94 KB, 700x864, 175:216, 1547179924074.jpg)

>>55993

O kurwa stary.


 No.56444

File: 0de155d91e0c28a⋯.jpg (519,75 KB, 3592x2247, 3592:2247, 1518453451449.jpg)

Kurwa ona to jest przerażająca xD Ciekawe czy dałaby się przejebać w kosciele.


 No.56848

>>54002

>>54003

Kurwa, przedszkole…
[Powrót][Do góry][Katalog][Nerve Center][Cancer][Post a Reply]
[]
[ / / / / / / / / / / / / / ] [ dir / ameta / arepa / bestemma / cafechan / doomer / ita / sw / vichan ]