[ / / / / / / / / / / / / / ] [ dir / animu / bestemma / doomer / fur / komica / tingles / vg / vietnam ]

/vichan/ - Śmieszne obrazki

Katalog   Archive

Winner of the 62rd Attention-Hungry Games
/eris/ - Wherein Is Explained Absolutely Everything Worth Knowing About Absolutely Anything.

November 2018 - 8chan Transparency Report
E-mail
Temat
Komentarz *
Plik *
Hasło (Randomized for file and post deletion; you may also set your own.)
* = pole wymagane[▶ Pokaż opcje posta oraz limity]
Confused? See the FAQ.
Osadź
(zamiast plików)
Oekaki
Pokaż aplet oekaki
(zamiast plików)
Opcje

Zezwolone typy plików:jpg, jpeg, gif, png, webm, mp4, swf, pdf
Maksymalny rozmiar pliku to 16 MB.
Maksymalne wymiary obrazka to 15000 x 15000.
Możesz wysłać 5 obrazków na post.


top kek

File: a63e4b569580b2b⋯.gif (140,05 KB, 500x500, 1:1, 8bfd11f63112d12e98b88cccce….gif)

 No.1104[Odpowiedź]

Witamy na 8/vichan/, oficjalnym następcy narodowo-katolickiego forum obrazkowego www.vichan.net

Zapraszamy również na inne polskie boardy tematyczne na tym słynnym 8czanie:

Overboard: https://nerv.8ch.net/vichan/idchan/pach/socpl/

>>>/idchan/ - Inteligentne dyskusje

>>>/pach/ - Original content (śmieszne obrazki, dumpy, memy, infografiki)

>>>/socpl/ - /soc/ z ludzką twarzą (siekiery, gg-nitki)

07.11.2018

Moderacja boardu 8/vichan/ ostrzega: klikanie w podejrzane linki może grozić poważnymi konsekwencjami. Prosimy o szczególną ostrożność i używanie opcji "Zgłoś".

653 posty oraz 79 obrazków pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.
Post ostatnio edytowany dnia

 No.43251

>>42670

ale zajebało
File: 828be862deabeb0⋯.jpg (153,51 KB, 640x480, 4:3, ekipa z karachana.jpg)

 No.32924[Odpowiedź]

kontynuacja nitki >>19714

kilka dni mnie nie było, bo oddałem komputer do serwisu. zrobili mi format, zmienili zasilacz, bo już padał, coś tak wyczyścili z kurzu i jak na razie jest fajnie.

co do gierek to pewnie popykam sobie jeszcze w simsy, bo zachowałem sejwy, a potem może spróbuję divinity original sin 2, bo podobno super fajnie. chciałbym stworzyć sobie w simsach jeszcze pensję pruską, taką bardzo surową i w ogóle, wzorowaną na filmie dziewczęta w mundurkach, który już postowałem tutaj, ale nie wiem czy starczy mi cierpliwości, bo te simy to jednak strasznie głupie są. mimo to czwórka jest chyba najlepszą częścią zaraz obok dwójki.

pamiętacie może jak pisałem, że przestaję siedzieć przy komputerze i się nudzić? otóż tak, dotrzymałem tego postanowienia i teraz jak tylko zaczyna mi się nudzić, to natychmiast wyłączam wszystko i kładę się do łóżka i czytam sobie trzech muszkieterów, a konkretnie drugą ich część - 20 lat później. polecam wszystkim, bo po pierwsze nawet się wciągnąłem w lekturę, po drugie poznaje wartościowe rzeczy, których przy kompie bym nie poznał, a po trzecie lepiej śpię i nie mam już problemów z zasypianiem jakie miałem, gdy od razu po odejściu od kompa kładłem się spać.

a z takich innych rzeczy to odkryłem fantastyczny program satyryczny prowadzony przez wojciecha manna i krzysztofa maternę jeszcze z lat 90. - "za chwilę dalszy ciąg programu". jest super, też polecam wszystkim: https://www.youtube.com/watch?v=veSte-7HSFk&list=PLKtjXZGAiZPJvthuWSzz2d9SU6M3Gni2A

413 postów oraz 140 obrazków pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43443

>>43441

>nierozróżnianie metrum od tempa

co za ćwok to pisał xD


 No.43482

>>43441

jakiś szambiarz podobno

mi tam pasuje

jak się nauczę całego i ogarnę jak podłączyć keyboard do komputera to może nagram próbkę dla anuncji


 No.43620

File: 5898bcc41241792⋯.jpg (549,67 KB, 1354x2000, 677:1000, syn boży robi mi loda.jpg)

boge, ty kurwo niebieska, dlaczego ze wszystkich siedmiu dni tygodnia musiałeś mi zabrać akurat ten, w którym widzę się z loszką?!!!! KURWA!

mogę teraz tak

>przypadkowo minąć się z nią na korytarzu i wtedy zagadać o spotkanie

ale może akurat iść inną drogą i na nią nie wpadnę i huj mi w dupę wtedy

>iść do jej grupy na ćwiczenia

ale wolałbym nie latać za nią

>zapytać na fejsie

chociaż wolałbym twarzą w twarz


 No.43627

>>43620

usuń to

poza tym jeszcze raz to: >>39963


 No.43641

pisaliśmy przed chwilą, ja namawiałem ją, żeby przyszła do mnie, ona mnie, żebym przyszedł do niej i napisałem, że mogę iść z nią, ale tylko jeśli po zajęciach jeszcze gdzieś razem pójdziemy xD ryzykownie, wiem, ale ciekawy jestem co napisze. jak na razie jeszcze nie wyświetliła nawet, ale gotów jestem się założyć, że rozwinęła sobie na telefonie pasek powiadomień i wie co napisałem. ja przynajmniej tak robię, jeśli nie chcę odpowiadać od razu xDD

dla zabicia tego czasu opowiem wam historię o innej loszcze. była taka koleżanka koleżanki, co zawsze widziałem się z nią na egzaminach, bo ma nazwisko zaczynające się na tą samą literę co moje. taka całkiem ładna, chociaż płaska jak stół i to z obu stron. otóż miałem nieodparte wrażenie, że jej się podobam - zagadywała do mnie, taka miła była i w ogóle. postanowiłem kiedyś ten fakt wykorzystać i zaprosić ją na kawę. ona powiedziała, że tak, fajnie, ale w tym tygodniu ma naukę (to akurat mogło być prawdą) i w przyszłym gdzieś pójdziemy. zadowolony z siebie poszedłem do domu i za tydzień napisałem co z tym spotkaniem. odpowiedziała mi tylko, że bardzo jej miło, ale już spotyka się z kimś i chce być wobec niego fair

>sugerowanie

pomyślałem. no ale nie rozpaczając nad tym zbyt wiele zupełnie normalnie sobie z nią potem rozmawiałem i nie było żadnej spiny ani nic, chociaż zdawało mi się, że jej jest trochę niezręcznie z tego powodu, ale i to minęło.

dziś akurat miałem okienko i siedziałem z nią sobie w kawiarni wydziałowej, ona coś tam szukała na komputerze, gadaliśmy sobie i nagle ktoś do niej napisał. zerknąłem machinalnie i okazało się, że był to no na przykład sebuś <33. chyba jej chłopak, a przynajmniej nazwa tak na to wskazuje. i poczułem się trochę lepiej z tego powodu, że nie zostałem wtedy spławiony, a faktycznie może już się z nim spotykała i dlatego nie chciała ze mną. w zasadzie nie ma to żadnego znaczenia, szczególnie teraz, ale jakoś tak lepiej mi się zrobiło xD

loszka dalej nie odpisała. prędzej czy później to zrobi, ciekaw jestem tylko jaką dostanę odpowiedź. może konsultuje to ze swoimi psiapsiółkami? podobno one tak robią. a może jej chłopak jest w pobliżu? no zobaczymy
File: 5c14cba657f8996⋯.jpg (231,35 KB, 794x568, 397:284, tak_bardzo_crpg.jpg)

 No.43210[Odpowiedź]

Anoni, jakie aspekty Diablo I, względnie Diablo II szanujecie?

Może jakieś szkalujecie?

Jak waszym zdaniem wypada ono na tle roguelików?

Czegoś mu brakuje?

13 postów pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43503

A rogaliki dla was są lepsz, czy wolicie klikanie w djabeła?


 No.43559

>>43503

no rogaliki bym grał jakby mnie zwolnili z pracy i bym neetował a tak to musze sie zadowolić zwykłymi diabłami


 No.43583

>>43559

Przecież rogaliki są najlepsze do nieneetowych rozgrywek.


 No.43619

A anoni podadzą jakieś fajne rogaliki do pogrania albo na komputerze albo na mądrymfonie?


 No.43634

>>43619

Liderem na rynku jeśli chodzi o łażenie po lochach i napierdalanie bez jakiejś gębszej fabuły jest Stone Soup (mozna grać ze strony projektu i ogladać jak inni grają) - sporo klas, skili, system Bogów.

Bardziej poryte fabularnie jest ToME (czyli taki rozbudowany i rozszerzony Angband, który zaś był Morią xD).

NetHacki zaś osobiście szkaluje. Raz że ich praktycznie nie da się ogarnąć bez szukania spoilerów po necie, to jeszcze są kurwa antyklimatyczne w kurwę. Ędżoj bycie samurajem zabitym przez kibel. Albo łażenie po lochach turystą w hawajskiej koszuli i z aparatem. Ja jebie.
File: 2e9b37e1ebae3ac⋯.jpg (259,45 KB, 1170x530, 117:53, mmmmm zielono mi.jpg)

 No.43578[Odpowiedź]

>The “Golden Triangle”, where Laos, Myanmar and Thailand meet, has a long history of drug production and use. For centuries farmers have grown poppies on the hillsides and used them to make opium. For the past 50 years or so, much of that opium has been refined into heroin. More recently the region around Kutkai has become one of the world’s largest production hubs for methamphetamine. Yaba (Thai for “crazy drug”), which is meth mixed with various adulterants, is a fifth of the price it was a few years ago. A single pill costs only 300 kyat ($0.2).

XDDD

NAPRAAWDE SA LUDZIE PLACACY PO 50-100 ZL za gram proszku wartego 0.2$? XD

myslalem, ze tajlandia jest popularna z dziadkowania turystow trapami, a tu sa i inne ciekawsze niespoadzianki

1 post pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43580

>>43579

>Drugmakers have upgraded their factories. Unlike opium, meth is a synthetic drug made by mixing chemicals. Output on this scale requires hundreds of laboratories with special equipment, such as pres-sure cookers and hydrogen-gas containers, as well as generators as big as those used by hotels and thousands of tonnes of ingredients, mostly trucked in from China.

>The cooking process is sophisticated. The meth produced is of a high purity. Hydrochloric acid, one component, is deadly and explodes if heated to the wrong temperature. Yet no leaks of poisonous gas or chemical blasts have been reported in Shan state. That suggests the chemists are highly skilled, says a Western law-enforcement official: “These are not just some guys making meth in a bathtub in the jungle.”

>Finding out who is controlling the meth trade is tricky. Major De Khan of the Kwang Hka militia, which is based in Kutkai and has about 4,000 troops, claims to have no idea who is responsible. His group is not involved in the drugs trade, he insists, though individual members have been punished for trafficking. Experts scoff at such denials, pointing out that the army and militias maintain checkpoints on the roads and at border crossings. Lorries full of chemicals and equipment could not pass unnoticed. The most likely explanation is that militias, ethnic insurgents and the army are all involved. The money made is probably laundered through casinos and suspiciously empty restaurants owned by militia groups. Many believe the ringleader is the United Wa State Army (uwsa), an armed group that controls large parts of Shan state and has about 30,000 soldiers. Some call it the biggest international criminal organisation in the world.


 No.43581

>International trafficking is highly profitable. The retail price of a gram of crystal meth is about $16 in Myanmar, but around $300 in Australia. So distribution networks are fanning out. Drugmakers probably rely on uwsa’s connections with organisedcrime groups abroad, like China’s triads, Japan’s yakuza and Australia’s motorbike gangs. Burmese meth has reached Australia, New Zealand, South Korea and Taiwan (see map).


 No.43586

>For years the biggest such business was making stimulants such as amphetamines and methamphetamines, which are also produced in neighbouring countries (see Asia section). Such drugs have been growing increasingly popular among China’s drug-takers and in the rich world. But the synthetic opioid crisis in America has created new business opportunities. America says most illicit fentanyl comes from labs in China. Finished opioids or the ingredients needed to produce them are sold by Chinese distributors to gangs in Mexico and Canada, who smuggle them into America. They can also be bought online and shipped directly to American buyers usin international mail services.

>Chinese officials say that drugs of this

type are not yet commonly abused in their

own country (the crisis in America owes much to copious prescription of legal painkillers; these have never been as readily available in China). Until recently the production and sal of synthetic opioids was not tightly controlled. For years Chinese distributors sold fentanyl openly to people abroad through their websites. Some still do. They have managed to stay ahead of gradually tightening laws by slightly altering their products’ chemical recipes. The new types of fentanyl that result are not banned under Chinese legislation, but are just as dangerous as older ones.


 No.43596

https://www.bbc.com/news/world-africa-44306086

Nigeria's Tramadol crisis: The drug fuelling death, despair and Boko Haram

Mr Ayuba runs an NDLEA drug treatment centre in Maiduguri, the state capital where, by his own estimate, one in three young people are addicted to the drug - an epidemic which, he believes, can be traced back to a decade of war.

So why is it so prevalent in Nigeria? Firstly it is cheap - in Nigeria it's about $0.05 for 200mg as opposed to about $2.50 in the US

XD


 No.43610

>>43596

>nigdy nie będziesz zgrzanym murzynem grzejącym się w słonecznej afryce

eh w polsce nawet nie jak w dżungli ;_;
File: 05166fdce558f9b⋯.jpg (7,26 MB, 4654x3107, 358:239, business-man-on-his-way.jpg)

 No.43386[Odpowiedź]

Czy znajdę osobę, która zechciałaby być moim asystentem? Zagadnienie jest bardzo złożone, ale chciałbym na wstępie powiedzieć że to co zamierzam zrobić to po prostu pomóc i dać wędkę a nie rybę.

Wędką będą umiejętności oraz w szerokim rozumieniu kompetencje oraz zupełnie inne spojrzenie na życie niż do tej pory.

Jakie są korzyści? Skys the limit!

Wszelkie szczegóły wkrótce.

Piszę teraz aby się dowiedzieć czy będą osoby chętne na tego rodzaju mentoring i ogólnie co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

2 posty pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43393

YouTube embed. Click thumbnail to play.

Idi nachuj suka pizdiec ja twaj rod jebal blia


 No.43403

Ty no nie mówię że nie, ale po co siedzieć i dłubać kozy w nosie jak można jakiegoś sztosa zajebać. Ale jak wolita. Z resztą nie oferuje kursów ani krusów


 No.43428

jestem ciekawy co zaoferujesz


 No.43429

Szanuję anona za próbę zaktywizowania anonków.


 No.43602

Do zaoferowania jest know-how, kontakty, może jakiś udział %. To zależy czego oczekujesz. Na pewno nie będę płacił keszu tylko udział w zysku. Know-how jest całkiem spoko "zyskiem". Co prawda za niego nie kupisz chleba, ale nauczy Cię jak na niego zarobić. Zaglebiajac się w to zaczynam brzmieć jak szarlatan typu "jesteś diamentem", o co mi w ogóle nie chodzi bo by się miało z moim celem. No kurwa. Jak ktoś jest z Wwa i chialby czegoś się dowiedzieć to służę. Ja sam mam spore deswiadczenie i nie chce tego trzymać dla siebie bo mogę się z Wami podzielić tym tortem. Amen
File: 0dfe5a71f81cf4f⋯.jpg (22,21 KB, 320x240, 4:3, mamuska.jpg)

 No.42771[Odpowiedź]

Zazwyczaj się oglądam za laskami w moim wieku ale kurwa ta kobieta ze stołówki w pracy to jest petarda.

Taka kurde fajna grażyna chociaż właśnie nie gruba ale takie biodra ma zajebiste szerokie jak trzeba i niezłe cycory, razem z tą blond trwałą (chyba?) i takim głosem takiej fajnej ciotki, to mi się nawet trochę podoba. Kurwa pogmerałbym jej chętnie w piździsku jakiegoś chłodnego wieczoru, tak parę godzin ile bym zdołał.

Potem leżelibyśmy (ona na mnie może?) i tak byśmy gawędzili (pewnie o tym jakie młode laski zjebane są XD), potem by mi odgrzała tych pierogów co narobiła na moje przyjście, wypilibyśmy kawę i możę od nowa, a jak nie, to do domu.

Ehh anoni

Na chuj żyć?

18 postów pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43337

>>43335

szalety też tam macie? xD


 No.43350

>>43322

to nie jest polski januszex, stołówka normalna czysta, schludna,

>>43337

nie normalne wc też czyściutko


 No.43382


 No.43400

>>43382

pewnie kolejny dzieciojeb czy inny zjeb


 No.43593

>>43065

też to zauważyłem, młode są jakieś takie niezgrabne, drewniane
File: 0d427d8696a1530⋯.jpg (72,65 KB, 960x637, 960:637, 3255.jpg)

 No.43452[Odpowiedź]

w tym fredzie dajemy swoje ulubione memiczne obrazk i filmiki

 No.43453

Zamykam


 No.43589

File: 53e3103420b7e90⋯.jpg (34,2 KB, 400x400, 1:1, comment_rGltLJ68toxrJrVgdF….jpg)


 No.43592

File: 09e2a1c20d490b2⋯.png (22,44 KB, 386x91, 386:91, cooltext309525292279567.png)
File: 8caf1e8c017c234⋯.jpg (271,39 KB, 1300x1108, 325:277, 54u65.jpg)

 No.43321[Odpowiedź]

dajcie jakieś filmy fajne dla mnie, lubię takie straszne trilery albo inne mocno pojebane i żadnego głupkowatego sajs-fikszyn ani fantazy tylko takie porządne, realnie wyglądające mózgotrzepy

 No.43358

jebałbym obie


 No.43381

>>43321

z dziołpom?


 No.43385

otwórz oczy


 No.43404

File: c3a47023c7ab2c0⋯.jpg (30,5 KB, 300x300, 1:1, wales.jpg)

ogladaj to.


 No.43588

Dziedzictwo. Hereditary (2018)

Suspiria.1977.REMASTERED.ITALIAN.1080p.BluRay.H264.AAC-VXT
File: 4628789a819f928⋯.webm (5,94 MB, 320x240, 4:3, 181208223005030072.webm)

 No.41974[Odpowiedź]

Co się stało z przadlem i rolewskim?

31 postów oraz 2 obrazki pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43440

odjechali do czwartej gęstości skodą airbag


 No.43446

>>43436

Bohatyr.


 No.43448

>>43436

samobójstwa

choroby neurologiczne, sporo raczej ciężko wykryć, wiele osób ignoruje częste bóle głowy bo tylko ze zmęczenia przecież

tak to mi nic więcej do głowy nie przychodzi, ale warto zauważyć, że kolejne pokolenia są coraz gorsze i bardziej chorowite, rodzą się z wadami serca, astmą, alergiami, choroby wzroku itd.

takie osoby też mają zwiększoną szansę na nagłe spadnięcia z rowerka


 No.43451

>>43448

a poważnie promieniowanie elektromagnetyczne w takim dużym stopniu zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka mózgu?

stary mi ciągle truje żebym router wifi przestawił z biurka w inne miejsce tam gdzie nie siadam, a sam gada po kilka godzin dziennie przez komórkę

co z tego jak i tak sąsiedzi mają 24/7 routery wifi włączone i fale do nas wpadają


 No.43587

>>43448

mamy trochę chorowitych ludzi z takiego powodu, że wcześniej dziecko jak nie było zdrowe jak jebany koń, to zdychało w ciągu roku, dwóch a nawet paru dni.

Dzisiaj każdego da się odratować i ci ludzie z wadami różnych rzeczy mogą przeżyć, gdzie 100 lat temu by byli martwi instant.
File: 4b6a0b0a053abda⋯.png (887,57 KB, 1280x720, 16:9, 1537274125681.png)

 No.43465[Odpowiedź]

>autofekalia ukraińskiej cerkwii

 No.43473

>oraz że Cię nie dopuszczę aż do śmierci


 No.43562

>wigilia bożego przyrodzenia


 No.43571

>strój nagalowy


 No.43577

>kredyt hipotetyczny
File: 68d43117952afad⋯.jpg (68,56 KB, 749x666, 749:666, 1539804241609.jpg)

 No.43411[Odpowiedź]

co tu taj pusto? Niby na tej desce siedzi 100 użytkowników a nikt nic nie pisze.

4 posty oraz 1 obrazek pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43566

Nk sos do tej coorvy


 No.43567

>>43450

>może dwa zera

xD


 No.43569

>>43567

tak na serio to jestem tylko ja i ty


 No.43574

>>43569

i oczywiście the third man


 No.43576

File: 4401eaf42c27c99⋯.jpg (101,28 KB, 691x599, 691:599, 2 (1).jpg)
YouTube embed. Click thumbnail to play.

 No.43568[Odpowiedź]

>kurwiska jako grupa płacą mniej podatków a pobierają najwięcej

>praktycznie płatnikiem netto podatków są tylko mężczyźni

 No.43572

Dzięki rozliczaniu się z żoną płacę niższe podatki na utrzymanie przez państwo dopłat do zatrudnienia

kalekiego nocnego stróża Tomasza Czapli.


 No.43575

>>43572

no niezłe projekcje lewaczku
File: 3188f2b991d6955⋯.jpg (34,01 KB, 640x783, 640:783, NscBeu3_d.jpg)

 No.43085[Odpowiedź]

Polska cipcia mi wysyła foty więc trzymajcie spermiarze xD

8 postów oraz 1 obrazek pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43193

>>43172

To ona sama zasłoniła xD

Narazie ona nie ma czasu na wincyj nudli


 No.43455

File: 98c0ededf673b8c⋯.png (1,42 MB, 1031x1200, 1031:1200, 62741.png)

To niby ona xD


 No.43553

>>43455

saga w ruską kurwę


 No.43561

>>43455

za małe tzytze, przynajmniej imo wielkość się różni na obu zdjęciach, ale mogę się mylić, bo zdjęcia w roznych pozycjach, odległościach i profilach zrobione


 No.43565

>>43561

Tak samo mi się wydaje. W dodatku na zdjęciu z zasłonięta twarzą wydaje się bardziej gruba
File: ab8ad3080f5c7b1⋯.jpg (219,15 KB, 900x1200, 3:4, papuga paczy na pornosy.jpg)

 No.43323[Odpowiedź]

Sylwester na'vi?

2 posty oraz 1 obrazek pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43334

>>43324

Zapierdalać czeba.

Inny anon, lekarz.


 No.43343

róbcie siekierę, taki sylwester z vi byłby najlepszy


 No.43345

>>43333

>a co robisz anonku?

jebię na magazynie jak wielu innych. w swięta sklepy sa otwarte, przed i po świętach też. ktoś musi zadbać żeby było co postawić na te półki sklepowe a jednym z tych ktosiów ja jestem ;_;


 No.43402

>>43323

jeszcze jak xD


 No.43560

YouTube embed. Click thumbnail to play.
File: 3d1f40feb414ad4⋯.jpg (11,94 KB, 255x255, 1:1, fbfwi.jpg)

 No.43027[Odpowiedź]

bylem ostatnio na tym slynnym spotkaniu z dziewczyna, dopiero sie poznajemy ale calkiem spoko sie rozmawia (inb4 nie da sie rozmawiac z dziewczyna bo one nic nie wiedza; nie zesrajcie sie xD). jestem poteznie zbudowanym alphom 190 cm wiec poki co swietnie maskuje swoja piwniczna nature. ale do rzeczy. gadalismy o wszystkim az wreszcie nastapil punkt zapalny. zeszlo na zdrady. i z jej slow wynikalo, skupcie sie kurwa teraz, ze, cytuje: "kobieta zdradza tylko w momencie w ktorym nie dostaje czegos od swojego faceta. jesli ma wszystko, to NIGDY W ZYCIU go nie zdradzi, nie ma takiej mozliwosci'. we mnie sie momentalnie zagotowalo i od razu jej mowie ze kobiety (kurwy) maja kurewstwo w naturze (tak mnie nauczyly czany, dziekuje) i ze NAWET jesli jej facet wszystko jej zapewnia, to taka kobieta i tak ulegnie jeszcze bardziej atrakcyjnemu samcu, gdy nadarzy sie taka sposobnosc. i ze absurdem jest twierdzenie, ze kobiety zdradzaja tylko kiedy czegos im brakuje. Mowie jej dalej: ale chuj, gdyby nawet przyjac, ze rzeczywiscie jest jak uwazasz (choc nie jest), to czy nie lepszym rozwiazaniem jest poinformowanie swojego partnera ze cos jest nie tak, ze nie czuje sie spelniona w tej relacji, ze CZEGOS JEJ BRAKUJE (atencji, dobrego jebania, zrozumienia, nie wiem czego tym kurwom moze brakowac) i podjecie proby naprawienia szwankujacych elementow ZAMIAST puszczania sie na boku? Albo zwyczajnie zaparzyc sage typowi i pozniej ruchac sie z kim popadnie? A ona do mnie z pelna powaga, ze jesli facetowi zalezy to powinien zauwazyc, ze kobieta nie jest szczesliwa i spelniona xD czyli bynie kurwom to po prostu smutna "ostatecznosc" uciemięzonych kobiet ktore nie odnajduja szczescia w milosci. trzymajcie mnie. zasram w niej i zawijam majdan

6 postów pominięte. Kliknij Odpowiedź aby zobaczyć.

 No.43158

Trzeba było z szarą myszką iść i problem rozwiązany OPie


 No.43164

File: 49a9bcbeae468d2⋯.jpg (34 KB, 603x603, 1:1, 1511800231733.jpg)

na chuj na takie tematy wogóle rozmawiać?


 No.43304

>>43164

Żeby oszczędzić sobie rozczarowań w przyszłości


 No.43370

Mnie raz loszka zdradziła i od tego czasu chodzę tylko na kurwy. 300 szekli i sram ile i jak chce do tego jest wiele myszek na roksie :3


 No.43554

Bump
[]
Wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
| Katalog | Nerve Center | Cancer
[ / / / / / / / / / / / / / ] [ dir / animu / bestemma / doomer / fur / komica / tingles / vg / vietnam ]